ZABEZPEČENÍ DOMU

Investice do zabezpečovacího systému přrdstavuje závažné rozhodnutí, neboť se dotýká ochrany věcí člověku velice blízkých a pro něj významných. Jde však o oblast dosti specifickou, ve které se budoucí investor nepohybuje často, a tak pro něj není jednoduché získat ucelený přehled o současných technických možnostech.

Ústředna je klíčovým prvkem zabezpečovacího systému. Sbírá informace od jednotlivých detektorů zpracovává je a zajišťuje odpovídající odezvu. Přenos signálu od čidla do ústředny probíhá dvojím způsobem:

1 pomocí drátových rozvodů, kdy je každé čidlo spojeno odpovídajícím kabelem s ústřednou

2 pomocí bezdrátového přenosu informace kdy čidla komunikují s ústřednou pmocí radiového signálu

V případě narušení hlídaného objektu vyhlásí ústředna poplach, zapne akustickou sirénou, dokonce může s určenou osobou komunikovat pomocí pageru či telefonu. Má-li uživatel uzavřenu smlouvu o stálém monitorování, předá zprávu na pult centrální ochrany a po jejím přijetí je neprodleně vyslána na ochranu objektu zásahová jednotka. Ústředna dále komunikuje s uživatelm, kterému předává aktuální informace o stavu systému a zároveň ji uživatel ovládá.Tato komunikace probíhá nejčastěji pmoc klávesnice, popřípadě pomocí bezdrátové klíčenky Systém DIGIPLEX navíc nabízí i uživatelský software NEware pro komunikaci přes počítač.

Aby bylo možné využít všech možností systémů a vyloučit komplikace vedoucí k nespokojenosti uživatele, doporučujeme zajistit odbornou instalaci systému.

 

 ZPĚT                                                                                                    NA ÚVODNÍ STRANU

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

23. 5. Vladimír

Zítra: Jana

KAMEROVÉ SYSTÉMY

MDR 16800.png

NOVINKA

GSM kamera

NOVINKA

AJEDNODUCHÝ LARM

AZOR

Návštěvnost stránek

218566
www.zabezpeceni-domu.cz