Zabezpečení bytu

Pokud se byt nachází ve vyšších petrech domu, je zabezprčení poměrně jednoduché. Stačí se zaměřit na, vchodové dveře po případě na místnost kde máme cené věci.
V případě přízemního bytu musíme věnovat pozornost také oknům,  zvláště těm, co vedou do dvorku nebo do parku.
Pokud máme v bytě balkon a bydlíme v přízemí, je téměř jistota kudy zloději do byto půjdou. Ve většině případů se bude jednat o doplnění zabezpečovacího systému do již zařízeného bytu, proto se přímo nabízí použití bezdrátového zabezpečovacího systému, který vyžaduje minimální zásah do interiéru.
 
Mozkem keždého zabezpečovacího systému je ústředna. V ní se soustřeďují veškeré informace o aktuálním stavu systému, tyto informace jsou zde zpracovány a je zajištěna odpovídající odezva.
Jakmile je vyhlášen poplach, dochází k aktivaci akustické asvštelné signalizace a zvolenými způsoby (po telefonní lince, v pásmu GSM nebo po internetu) je o situaci neprodleně vyrozuměn uživatel. Má-li uživarel uzavřenu smlouvu o monitorování objektu, předává ústředna zprávu na pult centrální ochrany (PCO) a na místo je ihned vyslána zásahová jednotka, která postupuje dle smluvně dohodnutého oprávnění a zajistí na místě ochranu osob a majetku.
 

Aby bylo možné využít všech možností systémů a vyloučit komplikace vedoucí k nespokojenosti uživatele, doporučujeme zajistit odbornou instalaci systému.

zabezpečení domu a byti

 

 

 ZPĚT                                                                                                    NA ÚVODNÍ STRANU

 

 

 

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

17. 6. Adolf

Zítra: Milan

KAMEROVÉ SYSTÉMY

MDR 16800.png

NOVINKA

GSM kamera

NOVINKA

AJEDNODUCHÝ LARM

AZOR

Návštěvnost stránek

219284
www.zabezpeceni-domu.cz