Zabezpečení firmy

Zabezpečení provozovny, kancelářských prostor, nabo jiných míst k podnikání.
Tato tématika je velmi široká a obsahuje malé provozovny kadeřnictví, přes klenotnictví. po rozsáhlé administrativní  budovy. Je vhodné věnovat pozornost také ochraně osob, zvláště těch co pracují s penězi. Při doplnění zabezpečovacího systému o požární hlásiče nebo záplavové detektory, získáme zařízení které celkem spolehlivě ochrání  náš majetek před většinou možných rizik.
 
Důležitou součástí komplexního zabezpečení objektu je adekvátní reakce na poplachový stav . Chceme-li minimalizovat bezpečnostní rizika, je nutné získávat pravidelné informace o stavu objektu, nebotˇ jen tak je možné účinně zasáhnout v krátkém časovém odstupu po přijetí  zprávy o poplachu. Spojení s objektem jsou schopny poskytnout hlasové a digitální komunikátory,  GSM zařízení a internetový modul. Komunikace s objektem však nemusí být omezena pouze na bezpečnostní aspekt, ale je možné dálkově ovládat i jiné funkce (vytápění, klimatizaci a podobně).
Stálé monitorování objektu je nejlépe svěřit koncesované bezpečnostní agantuře provozující tzv. pult centrální ochrany (PCO), který nepřetržitě přijímá zprávy ze střeženého objektu a vyhodnocuje je. V případě přijetí poplachové zprávy  zajistí neprodleně profesionální obsluha PCO výjezd speciální zásahové jednotky k ochraně majetku, informuje majitele nebo jím určené osoby a koordinuje svou činnost s policií, hasičskou službou a pod. Detaily zajištění monitorovací služby a provádění zásahů jsou vždy ošetřeny smluvně.
 
 

Aby bylo možné využít všech možností systémů a vyloučit komplikace vedoucí k nespokojenosti uživatele, doporučujeme zajistit odbornou instalaci systému.

EZS zabezpečení firmy

 

 

 ZPĚT                                                                                                      NA ÚVODNÍ STRANU

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

21. 4. Alexandra

Zítra: Evženie

KAMEROVÉ SYSTÉMY

MDR 16800.png

NOVINKA

GSM kamera

NOVINKA

AJEDNODUCHÝ LARM

AZOR

Návštěvnost stránek

217214
www.zabezpeceni-domu.cz